حکومت شهدا بر دلها

به گزارش فرهنگ نیوز ، حسین یکتا صبح امروز در دومین یادواره سرداران و شهدای حوزه مقاومت بسیج والفجر درازی و ششمین یادواره 15 شهید روستای زائر عباسی شهرستان دشتی، اظهار داشت: آن چیزی که امروز مشاهده می‌کنیم آن است که حکومت شهدا بر دل‌ها آغاز شده است و هرجا می‌رویم شاهد برگزاری یادواره شهدا هستیم.راوی دوران هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: یک دختر آمریکایی‌الأصل در شلمچه جلوی مرا گرفت و  گفت می‌شود ذره‌ای از این خاک شلمچه را به نیویروک ببرم؟ گفتم برای چه پاسخ داد موضوع خاک نیست موضوع سوالی است که دارم و می‌خواهم هر وقت دلم تنگ شد این خاک را بو کنم پس از سخنان این دختر به یاد سخنان حضرت امام افتادم که فرمودند تا قیامت مزار و مقتل شهیدان دارالشفای عاشقان، عارفان و دلسوختگان است.

یکتا خاطرنشان کرد: دختر ارمنی دنبال تابوت شهدا راه می‌افتد ومی‌گوید تابوت شهید را به من بدهید تا به خانه ببرم و مادر ارمنی می‌گوید تابوت شهید گمنام را به من بدهید تا تا آن تابوت مرا خاک کنند.

وی اضافه کرد: امروز حکومت شهدا بر عالم آغاز شده است و کجاست صدام، کجاست قذافی و مبارک امروز نام و یاد امام (ره) و شهدا در دنیا می‌درخشد و برنده اصلی ما هستیم.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الأوصیا افزود: در کشور اندونزی در مراسم یادواره شهدا بیش از 10 هزار نفر شرکت می‌کنند و هر کس عاشق خدا شود خدا عاشق او می‌شود.

یکتا با بیان اینکه شهدا برکت نظام هستند، گفت: در ابتدای دولت نهم مشکل اعتبار راهیان نور داشتیم وقتی فیلم مادر شهید را بردم در هیئت دولت تحت تاثیر قرار گرفتند و مشکل بودجه راهیان نور حل شد.

وی تصریح کرد: حزب‌اللهی انقلابی در مقابله با جنگ نرم دشمن خط را می‌شکنند و در این نبرد فرهنگی قطعا پیروز خواهند شد.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الأوصیا افزود: شهدا چراغ راه ما هستند و امروز نبرد بزرگی بین ما و دشمن شروع شده است اگر به سیره شهدا عمل کنیم در این نبرد یاری دین خدا کرده‌ایم در غیر اینصورت جا خواهیم ماند.

 

...::: اگه توفیق زیارت محل شهادت شهدای عزیزمون و مناطق عملیاتی رو داشتین ، ما رو با دلهای پاکتون دعا کنید :::...

/ 0 نظر / 14 بازدید