دانشجویان مسجد

انتظارهای دانشجویان مسجد به پایان رسید و بار دیگر در روز چهارشنبه مورخ 7/12/92 دانشجویان و فارغ التحصیلان فعال در مرکز فرهنگی حضرت زهرا (س) مسجد سلمان فارسی گرد هم آمدند ، تا بار دیگر با حضور معنوی و پر شور خود گام های مستحکم و پایدار در عرصه فرهنگی و مذهبی در راستای اهداف مقدس نظام جمهوی اسلامی ایران و ظهور حضرت مهدی (عج) بردارند .

این جلسه با حضور

سخنران محترم : جناب آقای هاشمی ( مدرس حوزه و دانشگاه)

با موضوع : مهدویت و انتظار

برگزار گردید.

لینک دانلود فایل صوتی سخنرانی استاد هاشمی

لینک دانلود متن سخنرانی استاد هاشمی


ضمنا هرگونه سوالی در این موضوع دارید در قسمت نظرات برای ما ارسال نموده تا از طریق پرسش از استاد هاشمی ، جواب را برای شما در همین پست قرار خواهیم دهیم.

ضمناً دانشجویان محترم ارتباط خود را با وبلاگ قطع نفرمایید ، چرا که اخبار و اطلاعات جلسه دانشجویان از طریق وبلاگ و سامانه پیامکی باطلاع شما خواهد رسید.

التماس دعا

/ 4 نظر / 20 بازدید
رضا

سلام خیلی خوشحالم که دوباره جلسه دانشجویان تشکیل شد و با تشکر از استاد خوبی که آوردین یه سوال از استاد داشتم که اگر آقا امام زمان (ع)کنند آیا برای افراد گنهکار هم امیدی هست که هدایت شوند ؟ منظورم اینه که آیا اگر خصوصیات بد اخلاقی در ما مانده باشد آیا جز مغضوبین حضرت قرار میگیریم؟

منتظر

سلام و تشکر از زحمات شما در جلسه از جناب استاد هاشمی سوال داشتم لطفا در مورد سفیانی و حوادث مربوط به آن توضیح دهید منطقه ظهور سفیانی کجاست ؟آیا با جریانات سوریه و عراق کنونی رابطه دارد؟نقش جریان دجال در مقابله با سفیانی چیستو آیا جریان دجال از او حمایت خواهد کرد؟لطفا چند نمونه از احادیث ائمه در رابطه با سفیانی را ذکر بفرمایید .... و العاقبه للمتقین

میکائیل

سلام وآرزوی توفیق در زمینه بحث های مهدویت بارها از بحث آمادگی منتظران سخن به میان می آید منظور از آمادگی چیست ؟ لطفا از لحاظ فردی و اجتماعی مصداق هایی بیان کنید

سلمان

با سلام و آرزوی سلامتی چندسوال برام مطرح شده لطفا به اطلاع استاد برسانید منظور از مستضعفین در آیه و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض چیست؟چرا به نام مستضعفین خوانده شده اند؟ در دعای ندبه آمده این الطالب بدم المقتول بکربلا قاتلین امام حسین که مجازات شده اند وامام زمان از چه کسی میخواهد خون خواهی کند؟ لطفا جمله این هادم الابنیه الشرک و النفاق را توضیح داده وبفرمایید کدام بناها منظور است؟